8 лютого - День безпечного Інтернету у нашій школі

8 лютого - День безпечного Інтернету.

Сьогодні незаперечним фактом є те,що Інтернет став найпопулярнішим і найвпливовішим середовищем у світі.Це найкраще джерело найрізноманітнішої інформації, послуг, спілкування.Інтернет полегшує життя,але ми не повинні забувати про загрози,які він несе.

З нагоди Дня безпечного Інтернету-2022 учні Горондівського ЗЗСО приєдналися до руху захисту дітей в Інтернеті. Разом з класними керівниками вони онлайн долучилися до обговорення таких питань:

- кібербулінг - психологічне насильство;

– кібератаки та інтернет-шахрайство;

– соціальна інженерія: як хакери використовують вразливих людей;

– як захистити себе при використанні Інтернету;

- ознайомились з 10-ма золотими правилами безпеки в Інтернеті.

Життєво необхідно вчити дітей правильному користуванню доступом до інформації, встановлювати контроль, роз’яснювати та не відсторонюватись від того, важливість чого ви самі можете не розуміти. Не покарання, але виховання, не заборона, але раціональний дозвіл, не тиск, але довіра до вашого досвіду потрібні дітям сьогодні.Користуйтесь Інтернетом,дотримуючись простих правил, та будьте у безпеці!

Переглядів: 212 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0