День захисника України

13 жовтня 2015 року в Горондівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято до Дня захисника України  «Захисники України: історія та сьогодення».

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв нашого народу учнями нашої школи  було підготовлено цей урочистий захід.

На святково прикрашеній сцені звучали патріотичні пісні, вірші сучасних поетів, пройшло засідання «козацької ради». На свято було запрошено учасника АТО Мучичку Василя Васильовича, який пробув у пекельному вирі Дебальцева та Щастя  - 16 місяців. Йому та іншим захисникам України було вручено обереги – символічні браслети синьо-жовтого  кольору, які виготовили дівчата нашої школи. Цього ж дня було проведено акцію «Лист солдату». Цікаві і змістовні листи з малюнками було відправлено на Схід захисникам України.

Переглядів: 545 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0