Методичний порадник: ведення журналів, зошитів, види контролю

Методичним кабінетом, відділу освіти Мукачівської районної державної адміністрації було узагальнено Методичні рекомендації, щодо обов’язкових видів контролю з предметів інваріантної складової навчального плану, ведення класного журналу, учнівських зошитів.

Методичний порадник укладений з метою забезпечення неухильного дотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють і регламентують діяльність освітньої установи в роботі з класним журналом, а також дотримання кількості обов’язкових видів контролю з предметів інваріантної складової навчального плану та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Посібник містить нормативну базу, загальні вимоги до ведення класного журналу, схеми контролю ведення класного журналу, види оцінювання навчальних досягнень учнів та обов’язкову кількість видів контролю у початкових класах, а також з української мови та літератури, російської мови, зарубіжної літератури, іноземних мов, предметів суспільно-гуманітарного циклу, предметів художньо-естетичного циклу, географії, математики, інформатики, біології, фізики, хімії, основ здоров’я, фізичної культури, «Захисту Вітчизни», трудового навчання.
Видання призначене для керівників загальноосвітніх навчальних закладів та їх заступників, вчителів-предметників.

Затверджено на засіданні методичної ради районного методичного кабінету (протокол №1 від 15 вересня 2015 року).

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Переглядів: 477 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 5.0/1