Новорічна композиція

«Хай рік новий, Різдво Христове,

Вам подарують дні казкові…»

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі, для найближчих друзів, колег.

7 грудня 2015 року в Горондівській школі відбулася виставка новорічних іграшок та новорічних композицій «Новорічна композиція» та «Український сувенір».  Стилізовані ялинки, новорічні букети, сніговички, сніжинки, годинники, тематичні композиції, малюнки сподобалися відвідувачам виставки. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою і учням, і вчителям. Виставка була надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою.

Висловлює всім щиру подяку за творчість, креативність та активну участь у виставці.

Черговий рік – це лиш фрагмент життя,

Черговий кадр у цім чарівнім світі.

Хай в цьому кадрі буде більше світла,

А тіні всі хай кануть в небуття...

Переглядів: 599 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0