Перший дзвоник

1 вересня – це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Для першокласників це завжди хвилюючий момент, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але, водночас, нелегкий час до пізнання, до нових звершень.У шістдесяте відкрила свої двері 1 вересня 2015 року учням і педагогам Горондівська загальноосвітня школа. Поріг храму науки тут вперше переступили 74 першокласників.
     З самого ранку в подвір’ї та приміщеннях школи панував святковий настрій. Учні, вчителі, батьки, а особливо першокласники були сповнені приємними емоціями та хвилюваннями.Святкова «лінійка» майоріла яскравими барвами вишиванок. Післяу рочистого підняття Державного Прапору України та виконання Гімну з вітальними словами до учнів виступали директор школи, представники сільської та районної ради.Учні школи привітали інших школярів з початком нового навчального року піснями і віршами. А підсумок, як завжди, підвів веселий дзвінок. Після завершення урочистостей всі відправилися на перший уроку.

Дзвенить дзвінок! Веселий, галасливий!
Хай срібний голос чують звідусіль!
Хай буде рік шкільний для нас щасливий!
Для цього всі докладемо зусиль!

Переглядів: 742 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 5.0/1