Показовий урок з природознавства у 4-Б класі

26 листопада  відбулося методичне
об′єднання вчителів початкових класів Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Хочеться зазначити, що в нестандартній формі був проведений урок з природознавства
 у 4 – Б класі вчителем Соколович Яною Василівною на тему:«Кругосвітня подорож Світовим океаном».Безуваги не залишилася жодна дитина. Учитель ведебесіду з дітьми на рівних, підтримує партнерські, доброзичливі стосунки. Проявляє чуйність, доброзичливість  до кожного учня. Усі працювали, як одна команда…
     Хочеться зазначити, що урок був проведений на високому науково-методичному рівні, з дотриманням всіх вимог. Учасники уроку дізналася для себе деякі нові методи зацікавлення та активізації учнів на уроці. Насамперед, дуже сподобалося, що урок містить в собі пошуково-дослідницьку роботу. Завдяки цій роботі учні можуть самостійно зробити власні припущення, прийти до певного висновку. Дуже добре та доцільно було використано інформаційні технології. На даний час - це найзручніший метод викладу нового матеріалу: діти сприймають матеріал, який викладає вчитель, а також паралельно закріплюють цю інформацію переглядом певної презентації. Хочеться подякувати за цікавий урок, з якого кожен з нас, може використати на своїх уроках в майбутньому!

Переглядів: 677 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 5.0/1