Тиждень осені

З 19.10. по 23.10.2015р. в Горондівській школі проходить Тиждень осені.  В рамках тижня відбулися численні цікаві заходи. Виставка виробів з природніх матеріалів, що проходила серед учнів 1-4 класів, вразила всіх цікавими і неординарними експонатами. Справді, дитяча фантазія не знає меж. Кожен учасник виставки намагався відзначитися унікальністю своїх робіт. Вироби, що практично не відрізняються від витворів мистецтва, немовби ожили. Чудові композиції з квітів і фруктів, стручки кукурудзи в національних костюмах, будиночок з головки капусти, картини з насіння, сім`я їжачків, слон, собачка та багато інших цікавих робіт. Ну що ж малята, попрацювали ви на славу! А після плідної праці варто б і сили підкріпити, тож, гайда на веселу ярмарку!

Сюди запрошують гучними вигуками веселі продавці в барвистих вишиванках, хустках і віночках, презентують свій товар так красномовно, що просто не встояти. І чого тут тільки немає: тістечка, пиріжки, льодяники, різноманітні фрукти та овочі, мед, варення і, навіть, квіти в горщиках. Така от багата ярмарка. Стільки всього, що очі розбігаються і все хочеться купити. Як виявилося, наші учні мають неабиякі  комерційні здібності. Торгівля кипіла цілу велику перерву, купівля-продаж захопила учнів на весь день. На кожній перерві всі возилися зі своїм товаром та покупками. Словом весело, цікаво, а головне з користю!!!

Переглядів: 631 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0