Турнір ім. Стефана Решка

З 2014 року учні Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приймають участь у різноманітних урнірах які проводяться під егідою відділа освіти та егідою Федерації футбола Заарпатської області. Так у 2014 і 2015 році учні нашої школи стали переможцями турніру імені Стефана Решка, який проводився у нас на стадіоні села Горонда.
     У турнірі приймали участь команди м.Чоп, С.Велика Добронь, смт. Кольчино, с Горонда. Учасники турніру 2002-2003 р.н. у безкомпромісні боротьбі змагалися за кубок та цінні призи.
     Наші учні вдало зіграли з усіма командами: Горонда - Чоп  1:1 , Горонда - Кольчино 2:2, Горонда - Вел. Добронь 5:0. За підсумками турніру дві команди: Горонда і Чоп набрали по 5 очків і за кращою різницею забитих і пропущених І місце вибороли наші учні.

Переглядів: 468 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0