16 днів проти насилля

З 26 листопада по 10 грудня у Горондівській ЗОШ l - lll тривала акція „16 днів проти насилля". Її метою було: привернути увагу школярів до проблеми насильства, його видів та проявів, особливо до насильства у шкільному середовищі-булінгу, сформувати негативне ставлення до булінгу, навчити учнів зупиняти ситуацію систематичного знущання; формувати навички правомірної поведінки, розвинути емпатію та вміння співчувати іншим.

Психологом школи Молнар О. П. були проведені з учнями профілактичні та просвітницькі заходи : -"Що таке булінг?" заняття з елементами тренінгу (5 -ті класи ) -"Дерево толерантності" (6 класи ) -"Стоп булінг протидія жорстокості та насилля (7 класи) -"Насильство та жорстокість" (8 класи) -"Протидія булінгу в дитячому середовищі" (9 класи). -Перегляд відеороликів про булінг із подальшим обговоренням (8 класи) -"Станція призначення- життя!" перегляд фільму з обговоренням (9 класи). - Проведено анкетування учнів; - Підготовано інформаційні вісники :"Стоп булінг","Насильство-стоп". - Проведено конкурс стіннівок серед школярів "Ми проти насилля".

Переглядів: 194 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 5.0/1