День ЦО у нашій школі

27 квітня в Горондівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся "День ЦО". Під час проведення заходу були відпрацьовані дії керівного та особового складу формувань ЦЗ та всіх учасників навчально-виховного процесу при НС: тренувальна евакуація, проведені заходи з пропаганди ЦЗ безпеки життєдіяльності людини.

Після евакуації відбулося шикування на якому представники кожного класу відрапортували начальнику Цивільного захисту школи - Шпеник М.І.

Запрошені гості, провідні інспектори Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС Мисло Євген Іванович та Проценко Руслан Сергійович, під час шикування , провели цікаву бесіду та ознайомили учнів школи з різними видами вогнегасників та принципом їх дій, наголосили на важливості дотримання правил протипожежної безпеки.

Далі день продовжувався проведенням різноманітних заходів, участь в яких взяли учні 1-10 класів. Так, класними керівниками були проведені бесіди з учнями. Медична сестра нашого закладу Тромпак М.В. спільно з вчителем основ здоров'я та ЗВ Левдар С.В. провели майстер-клас з відпрацювання навиків надання долікарської допомоги в різних НС. Серед учнівських колективів проведені конкурс газет, листівок, плакатів на тему "Захист людини у НС". Відмічені плакати 6-Б та *-В класів. Також цікавими та змістовними були газети учнів 5-А,Б, 8-А,Б, та 9-Б кл.

Керівник гуртка "Юний пожежник" Гопонько Л.В. разом зі своїми гуртківцями провели змістовний лекторій ля учнів нашої школи.

Під керівництвом учителя фізичної культури Мучичка Й.Й. було проведено змагання серед учнів 1-9 класів з одяганням протигаза, де переможцями стали наступні учні: (1-Аклас): Туряниця Яна, Логучик Василь;  (2-А клас):  Бобуський Дмитро, Ткач Вероніка; ( 2-Б клас): Туряниця Михайло; ( 2-В клас): Кузьма Аліна;  ( 3-А клас): Тарасюк Вероніка; (3-Б клас):  Стрижак В’ячеслав; ( 3-В клас):   Костик Богдан; (4-А клас):  Кіраль Владислав;  (4-Б клас): Перун Роман;  ( 5-А клас):  Феделеш Святослав; (5-Б клас): Сорока Михайло; (6-А клас): Хомазюк Любомир;  (6-Б клас): Кентеш Маряна; ( 7-А клас): Туряниця Вячеслав;  ( 7-Б клас):  Кіраль Роман; ( 8-А клас): Чорномаз Владислав;  ( 8-Бклас): Костик Катерина; ( 8-В клас): Бобуська Надія;  (9-А клас): Фенчак Іван;  (9-Б клас): Надь Вадим.

Під керівництвом учителя основ здоров'я та ЗВ Левдар С.В., з учнями 10 класів були виготовлені засоби індивідуального захисту (марлеві пов'язки) і проведені змагання з перш медичної допомоги. Кращими стали: 5-А –Мисло Ніколь; 5-Б – Шпеник Антоніна; 5-В – Кабацій Анатолій; 6-А -  Туряниця Юлія; 6-Б – Севч Анісія, 7-А - Гарбузюк Владислав; 7-Б – Софілканич Аліна, 8-А – Лінтур Тетяна, 8-Б – Феделеш Тетяна, 8-В – Шелстай Аніта, 9-А – Бабідорич Неля, 9-Б – Фельбаба Яна.

День завершився підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Левдар С.В. - вчитель хімії, основ здоров'я та ЗВ

Переглядів: 564 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0