День Соборності України

День Соборності   України- це нагадування  про те, що сила народу в  його єдності. З нагоди    свята та з метою   виховання в учнів   глибокої поваги і любові   до Батьківщини,  формування   національної  свідомості   школярів,  людської   гідності в  Горондівському  закладі  освіти організовано та  проведено ряд заходів:  тематична виставка малюнків "Я люблю Україну" для учнів початкових класів, акція з розгортанням жовто-блакитного полотнища прапора України для учнів 4 і 7-их класів, години спілкування "Україна єдина", "Соборна мати Україна,вона для всіх єдина," "Злука.Крізь століття - до єдності", "Моя Україна-соборна держава", " 22 січня- День Соборності України". Цікавими та яскравими були відкриті виховні заняття в 2-А класі (Бобуська Н.П.) та в 5-Б класі (Мікла В.І.). Молодші учні намагалися зрозуміти сутність соборності, читали вірші, добирали прислів'я, висловлювали свою любов до України у піснях і на завершення створили символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Ауру свята доповнила яскрава літературна виставка до Дня Соборності, яку підготувала бібліотекар Мучичка Т.І.

Переглядів: 113 | Додав: tetyanamarchenk | Рейтинг: 0.0/0