Екскурсія першокласників у кабінет ІКТ та інформатики

У четвер 24 березня, у рамках проведення тижня МІФ, наймолодші учні нашої школи, мали можливість відвідати незвичайний для себе клас - кабінет інформаційно-комунікаційних технологій та інформатики.
     Перед початком екскурсії вчителем інформатики був проведений інструктаж з техніки безпеки при роботі в комп'ютерному класі. Всі без винятку учні із задоволенням чекали цього моменту - коли вони вперше ввійдуть у кабінет інформатики. І це відбулось...
     За невеликий час, проведений у кабінеті, першокласники мали змогу ознайомитись з наукою інформатика, переглянути які пристрої знаходяться у кабінеті, дізнались як правильно сидіти за комп'ютером, ну і звичайно із превеликим задоволенням пограти у розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей. Після роботи за ПК, першокласники зробили релаксацію для очей, декілька фото на пам'ять і щасливі пішли по своїм класам.

Переглядів: 665 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0