"Увага! Діти на дорозі!"

У наш час, коли постійно зростає інтенсивність автомобільного руху,дуже гостро постає питання безпеки та збереження життя людини.Часто незнання правил поведінки на дорогах або їх недотримання призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Горондівському ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках заходу "Увага!Діти на дорозі!". Відповідно до тематики Тижня ( з 6.09 по 10.09) у школі проводилося ряд інформаційних та практичних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найважливіших проблем безпеки на дорогах.

Учні 5-9 класів разом з класними керівниками Шелестай Г.В.,Міклою В.І.,ШведоюЛ.І, Королович О.В.,Угорчак Н.І. ,Кіраль М.Й.,Перун Г.М.повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах.Особливо цікавим було практичне заняття,проведене Шпеник Г.М.,на якому п'ятикласники вчилися переходити вулицю,здійснювати посадку в шкільний автобус ,користуватися пасками безпеки.Члени гуртка "Світлофор" під керівництвом Тарасюк Я.Ю.провели шкільний лекторій,під час якого ділилися своїми знаннями з однолітками.Із захопленням відгадували загадки,малювали малюнки та виконували завдання світлофора Моргайка учні початкових класів разом з класоводами Бобуською О.П.,Мальованик О.М.,Бобуською Н.П.,Феделеш Н.А.,Бобуською М.М.Пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на запитання вікторин,створювали цікаві презентації та рекламу про правила пішоходів,велосипедистів,мотоциклістів учні 10-11 класів ( класні керівники Мисло Я.В, Шпеник Е.Ю.,Черепаня С.П.) .У всіх класах проведені заходи ,вони були різноманітними,цікавими,корисними.Учні отримали цінні знання та розуміння того,що лише небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість у дотриманні правил всіма учасниками дорожнього руху може змінити ситуацію на наших дорогах.

Переглядів: 116 | Додав: Angel | Рейтинг: 0.0/0