Відкриття шкільного медіацентру

У  прекрасну пору, 21 квітня 2016 року, в Горондівській школі відбулося урочисте відкриття шкільного медіацентру.
     Почесними гостями нашого заходу стали голова сільський ради Туряниця Іван Іванович, завідувач Горондівським ДНЗ Бігарій Любов Павлівна, вчитель інформатики - Мучичка Олена Георгіївна, представники Жнятинської школи I-II ступенів  №1 та №2.
     Слова подяки лунали в сторону волонтера Корпусу Миру США Френсіса Кресотті. Саме завдяки йому стало можливим сторення нашого клубу журналістики. Присутні мали шанс подивитися відео-ролик "Створення першого номеру газети".
     Директор школи  Шпеник Марія Іванівна подякувала всім за плідну працю й побажала учням всього,що треба журналістам: терпіння,натхнення та найголовніше - зацікавленості.  Голова сільської ради щиро радів,що нині ми можемо донести інформацію й поза межі школи й села. Цікавими для учнів були слова Мучички О.Г. , яка згадала про найперших випуск газети в 2004 році. Тільки тоді,за словами вчителя, учні не мали такої можливості,яку надали нам сьогодні.
     Ржевська Світлана  Олександрівна,як тренер клубу журналістики, дала поради,  які неодноразово використають  ЮНКОРи в цій нелегкій справі.
     Свою майстерність показали танцювальний гурток «Віночок». Данко Меліса проникливо прочитала вірш «Моя Україна»,який вразив весь зал. Пісні у виконанні Бігарій Іванни та Севча Олександра залишили про себе спогад  в душі кожного глядача.
Мисло Ніколь  чудово  зіграла роль «нової, реальної газети» й вручила учням посвідчення журналіста.
     На закінчення урочистої частини учні дали клятву й заспівали гімн журналіста.
Всіх присутніх було запрошено до новоствореного кабінету.
     Наші журналісти пообіцяли друкувати нові й цікаві статті,а вам залишається читати та насолоджуватися.

Читати 1 випуск SuperІнфо ОНЛАЙН

Сорока Надія, 9-А, ЮНКОР