Відзначення Дня памяті Героїв Небесної Сотні

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.
     На честь вшанування Героїв Небесної Сотні з 15.02 по 19.02 в нашій школі відбувалися тематичні фотовиставки та виставки  стіннівок.  Протягом тижня  з класними колективами проводилися виховні години та уроки мужності.  19.02 з учнями 8-го класу була проведена конференція де учні ознайомились з перебігом Революції Гідності та переглянули тематичний документальний фільм.
     Діти на рівні з дорослими розуміють історичну значущість тих подій, що відбулися як у 2014 році, так і того, що відбувається зараз в Україні.
     20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Переглядів: 486 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 0.0/0