Всеукраїнська предметна олімпіада «Олімпус»

У нашій школі вже не перший рік проводиться Всеукраїнська предметна олімпіада «Олімпус». Яка організована ТзОВ «Інститут розвитку шкільної освіти» (ІРШО). Вони вносять різноманітність в систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Завдання олімпіад підготовлені кваліфікованим педагогічним колективом ІРШО.
     Предметні олімпіади:
ТзОВ «Інститут розвитку шкільної освіти» є організатором трьох олімпіад «Олімпус»:
•    осіння сесія
•    зимова сесія
•    весняна сесія
    Саме сьогодні 24 березня в нашій школі відбулась весняна сесія. В олімпіаді взяли участь 61 учень 4-10 класів. Серед них з української мови – 13 учнів та англійської мови –48 учнів. Вчителі школи вболівають за результати своїх вихованців, і бажають їм олімпійської настирливості та витримки, спецназівської уважності та чіткості дій, ну і звичайно - людської радості від одержаної перемоги. Удачі, вам, юні олімпусята!!!

Товт Н.В. -  вчитель англійської мови

Переглядів: 2053 | Додав: VOLODAR | Рейтинг: 5.0/5