Здрастуй, школо! Ненька-Україна.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх із святом Знань!

Першовересень -це зустріч зі школою після літніх канікул, з однокласниками, вчителями. Цього дня всі дороги ведуть до школи, бо розпочинається новий навчальний рік, який означає, що учням відкриється нова, осяйна дорога у майбуття. Діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. "Це свято веде у вирій веселих шкільних буднів, які є невід'ємною частинкою нашого життя і якими треба насолоджуватися сповна" ,- такими словами привітала учнів директор Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Марія Іванівна Шпеник. Радо прийняла школа у свою учнівську родину першокласників, для яких цей день є по-особливому хвилюючим. Кращих учнів було нагороджено похвальними грамотами. Шкільну громаду також привітала зі святом головний спеціаліст відділу освіти Горондівської ТГ Кузьма Неля Михайлівна , яка побажала учням цікавого навчання та підкорення нових вершин. І за традицією благословення у нелегку дорогу Знань дав сільський священник о.Михаїл.

Бажаємо всім міцного здоров’я, творчого натхнення, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

Переглядів: 113 | Додав: Angel | Рейтинг: 0.0/0