З нагоди Дня Соборності України та з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу у Горондівській загальноосвітній школі I – III ступенів були проведені тематичні заходи.
      21 січня Васько Ю.Ю., вчитель історії та класний керівник 10-А класу та Туряниця В.В., вчитель інформатики та класний керівник 8-В класу,  підготували та провели науково-практичну конференцію до Дня Соборності та Свободи України. До заходу долучилися учні 8-10-х класів, шкільний бібліотекар Мучичка Т.І., класні керівники, вчителі та дирекція Горондівської школи. У програмі конференції були виступи старшокласників та вчителя історії про соборність України як актуальну пр ... Читати далі »

Переглядів: 481 | Добавив: Anonym | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)