" День пам'яті жертв Голодомору".

А свічка догорає на вікні. І в пам'яті карбує ту хвилину. Ті чорні дні, голодні та сумні, Як розпинали рідну Україну! Щороку Україна схиляється перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років. У нашій школі з нагоди пам'ятної дати пройшли різні заходи. Вчителі проводили уроки пам'яті, інформаційні хвилинки до " Дня пам'яті жертв Голодоморів", майстер- клас "Створення квітки Незабудки", виставка дитячих малюнків, перегляд відео "Голодний дух", " Голодомор. Зернятка надії", виступ- реквієм "Голодомор - біль серця всієї України", акція " Чорна стрічка"..., бібліотекарем школи організовано виставку про ті моторошні події. Найсвятіший обов'язок сьогодні- зберегти пам'ять про всіх, хто недожив, недолюбив, про живих і ненароджених. Ми мусимо пам'ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю. Ми повинні знати правду минулого не заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього. Ми пам'ятаємо! Україна пам'ятає!

Переглядів: 108 | Додав: tetyanamarchenk | Рейтинг: 0.0/0