Сьогодні,1 листопада 2021 року, в Горондівському закладі освіти сталася значна подія,яка ввійде в літопис школи .Сільський голова Туряниця І.І. разом з начальником відділу освіти Софілканич М.І. представили педагогічному колективу нового директора школи. Ним став молодий, креативний, перспективний учитель математики та інформатики Горондівської школи Туряниця Володимир Володимирович. Керівником закладу його було обрано шляхом проведення конкурсу. М.І.Софілканич висловила подяку колишньому директору школи Шпеник М.І. і побажала успіхів, натхнення та наполегливості у роботі новопризначеному керівнику. Сільський голова Туряниця І.І. також подякував М.І.Шпеник за багатолітню сумлінну ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Добавив: Angel | Дата: 05.11.2021 | Коментарі (0)