Осінь - щедра чарівниця!

Осінь,яка завітала 29.10.до Горондівської школи об'єднала в єдиному творчому пориві учнів,батьків і вчителів.Чарівні фарби жовтня розлилися на палітрі і створили чудові осінні пейзажі. Багряні, червоні, помаранчеві листочки прикрасили композиції. А курочки, зроблені із соломи, ожили в руках наших талановитих учнів . За ними колобки, цибулини, принцеси, гусениці, сови, яблучка, грибочки- все це дивилося на глядачів радісними очима. Учні створили справжні шедеври, у яких фантазії не було меж. Різнобарвна,розмаїта виставка виробів з природного матеріалу стала справжнім святом несподіваних осінніх фарб, багатої палітри дитячих почуттів. Велика подяка  нашим маленьким учням початкових класів, їх батькам  та класним керівникам за яскраве осіннє свято,організаторам майстер-класу (Угорчак Н.І., Мучичка К.В.) та його учасникам за щирі емоції та за чудовий настрій! На один день школа поринула в прекрасну осінню казку.

Переглядів: 130 | Додав: Angel | Рейтинг: 5.0/1