Призначення на посаду директора Горондівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Туряниця В.В.

Сьогодні,1 листопада 2021 року, в Горондівському закладі освіти сталася значна подія,яка ввійде в літопис школи .Сільський голова Туряниця І.І. разом з начальником відділу освіти Софілканич М.І. представили педагогічному колективу нового директора школи. Ним став молодий, креативний, перспективний учитель математики та інформатики Горондівської школи Туряниця Володимир Володимирович. Керівником закладу його було обрано шляхом проведення конкурсу. М.І.Софілканич висловила подяку колишньому директору школи Шпеник М.І. і побажала успіхів, натхнення та наполегливості у роботі новопризначеному керівнику. Сільський голова Туряниця І.І. також подякував М.І.Шпеник за багатолітню сумлінну працю і щиро привітав Володимира Володимировича з новою посадою, зазначивши,що на керівника покладається велика відповідальність за роботу всього колективу, за навчальний процес та підвищення якості освіти. Перед колективом виступив новий директор, який показав, що має чітке бачення усіх сторін роботи школи в сучасних умовах і сподівається на підтримку колективу. Також виступила Шпеник М.І., яка подякувала колегам за співпрацю, розуміння і спільне вирішення завдань протягом багатьох років. І на завершення молодого керівника від імені педагогічного колективу привітала заступник директора школи Шпеник Г.М.,яка висловила віру в нього, і запевнила, що разом вони впораються зі всіма поставленими завданнями. Бажаємо Володимиру Володимировичу професійної майстерності, мудрого керівництва, лідерських якостей, втілення найсміливіших планів. Здоров'я Вам, сил і натхнення!

Переглядів: 164 | Додав: Angel | Рейтинг: 0.0/0