Виховний захід до Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. У цей день ми віддаємо шану патріотизму й мужності учасників подій 2004 року та листопада 2013 року – лютого 2014 року, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи та справедливості.

У зв’язку з відзначенням цієї пам’ятної дати по всій Україні відбуваються заходи на знак вшанування річниці Дня Гідності та Свободи. З метою збереження та донесення до молодого покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття у Горондівській загальноосвітнй школі педагогом -організатором Королович О.В. разом з учнями 6 та 9 класів було проведено тематичний захід «Україна – країна нескорених». Бібліотекар школи Мучичка Т.І. підготувала виставку «Герої не вмирають… Слава Героям!».

Революція Гідності залишила глибокий і незабутній слід в історії нашої держави, а її ідеали назавжди змінили та об’єднали Український народ.

Пам’ятаймо подвиги наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу.

Переглядів: 154 | Додав: Anonym | Рейтинг: 0.0/0