19 жовтня - Всеукраїнський День відповідальності людини
Цьогоріч українці вперше відзначали Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина. В Горондівському закладі освіти  проведено заходи онлайн: виставка "Живи відповідально!" (Підготували бібліотекар  Мучичка Т.І. , педагог-організатор Мальованик С.І.), виховні інформаційні заходи "Орієнтири за Декларацією Б. Гаврилишина", "Створюй себе та змінюй Україну", "Відповідальність за свої вчинки","Приклади нашої відповідальності&q ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Добавив: Angel | Дата: 24.10.2021 | Коментарі (0)

Чарівна осінь, така щедра та багата, подарувала нам свято Покрови 14 жовтня  та  День захисника України. З нагоди свята  учні нашого закладу брали участь у козацьких розвагах " Сокіл" ("Джура") ( 9-11 кл.), у квесті "Пропала булава" (7-9 кл), у виховному заході "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення" (11 кл), ансамбль дівчат виконував козацькі пісні, а молодші учні презентували  свої малюнки , дивилися мультфільми про козаків. Гордість переймає за цих майбутніх громадян нашої держави, якими керують глибокі патріотичні почуття під час творчого процесу.

Переглядів: 124 | Добавив: Angel | Дата: 24.10.2021 | Коментарі (0)