Щиро вітаємо всіх чоловіків Горондівського закладу освіти з Покровою Божої Матері, покровителькою українського козацтва, з Днем захисника України! Бажаємо вам лицарської звитяги, здоров'я і наснаги, єдності та віри, нових перемог і звершень заради процвітання нашої Батьківщини. Козацькому роду нема переводу!

Переглядів: 121 | Добавив: Angel | Дата: 19.10.2021 | Коментарі (0)

З 29.09 по 01.10 у  Горондівському закладі освіти пройшов Тиждень протидії булінгу. З учнями проведено  заходи з елементами тренінгу «Жертва булінгу» (практичний психолог Молнар О.П.), бесіди "Стоп булінг, "Ми проти булінгу","Зупинимо булінг разом", "Чому починається булінг?", "Добро починається з тебе," "Спілкування між однолітками"та ін.Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що добрі справи, довіра і вдячність - перші кроки до протидії булінгу.
Школярі отримали інформацію про види булінгу, відповідальність, навчилися відрізняти бу ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Добавив: Angel | Дата: 19.10.2021 | Коментарі (0)