Тиждень протидії булінгу.

З 29.09 по 01.10 у  Горондівському закладі освіти пройшов Тиждень протидії булінгу. З учнями проведено  заходи з елементами тренінгу «Жертва булінгу» (практичний психолог Молнар О.П.), бесіди "Стоп булінг, "Ми проти булінгу","Зупинимо булінг разом", "Чому починається булінг?", "Добро починається з тебе," "Спілкування між однолітками"та ін.Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що добрі справи, довіра і вдячність - перші кроки до протидії булінгу.
Школярі отримали інформацію про види булінгу, відповідальність, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Кожен намагався зробити крок назад, щоб проаналізувати, звідки взялася агресія, нетерпимість,злість.
 Бути гарною людиною - це добра звичка і прищеплювати її  треба змалечку.

Переглядів: 123 | Додав: Angel | Рейтинг: 0.0/0